Product Code: CS-OT383SL
Brand: Cameron Sino
Battery compatible with Epson (700 mAh, 3.7 V)
Product Code: CS-OT383SL
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 700 mAh
Rate 2.59 Wh
Voltage 3.7 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 17 g
Dimensions 46.6 x 33.9 x 4.7 mm
Is in stock!
Estimated delivery date: Monday 18. May
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 700 mAh
Rate 2.59 Wh
Voltage 3.7 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 17 g
In stock | Est. delivery: Monday 18 May
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is fully compatible with the following devices:
MTC
252
QWERTY 650
TOUCH 540
Alcatel
CRYSTAL
ONE TOUCH 103
ONE TOUCH 103A
ONE TOUCH 105
ONE TOUCH 105A
ONE TOUCH 106
ONE TOUCH 108
ONE TOUCH 109
ONE TOUCH 203
ONE TOUCH 203A
ONE TOUCH 203E
ONE TOUCH 204
ONE TOUCH 206
ONE TOUCH 208
ONE TOUCH 208A
ONE TOUCH 209
ONE TOUCH 216
ONE TOUCH 217
ONE TOUCH 217D
ONE TOUCH 222
ONE TOUCH 222A
ONE TOUCH 223
ONE TOUCH 223A
ONE TOUCH 255
ONE TOUCH 255A
ONE TOUCH 255D
ONE TOUCH 300
ONE TOUCH 305
ONE TOUCH 305A
ONE TOUCH 321
ONE TOUCH 355
ONE TOUCH 355A
ONE TOUCH 355D
ONE TOUCH 380
ONE TOUCH 383
ONE TOUCH 383A
ONE TOUCH 505
ONE TOUCH 508
ONE TOUCH 508 PTT
ONE TOUCH 508A
ONE TOUCH 508PTT
ONE TOUCH 565
ONE TOUCH 565A
ONE TOUCH 600
ONE TOUCH 600A
ONE TOUCH 660
ONE TOUCH 660A
ONE TOUCH 706
ONE TOUCH 706A