Charger DF-MTC100BU
Product Code: DF-MTC100BU
Brand: Cameron Sino
Charger DF-MTC100BU
Product Code: DF-MTC100BU
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 235.3 g
Output current intensity 3 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 20 V
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 131.1 x 74.3 x 28.4 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 235.3 g
Output current intensity 3 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 20 V
Input voltage 100 V - 240 V
4,8 from 500+ reviews on Google!
Your payment methods
Description
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews